لوگو-انتشارات-دانشگاه-صنعتی-شریف
۰۹۰۵۳۸۱۳۹۳۸ 📞
book.ec@sharif.ir ✉
صفحه اصلیورودفهرست موضوعیجستجوی پیشرفتهنسخه الکترونیکیپذیرش کتابپیوندها
افراد آنلاین: 1
بازدیدها از دیروز: 128
کل بازدیدها: 423306

«به نام خدا»

مؤسسه انتشارات علمی دانشگاه صنعتی شریف در یک نگاه

مؤسسه انتشارات علمی در سال ۱۳۵۲ با هدف ترجمۀ کتاب‌های علمی، اعم از علوم انسانی و فنی ـ مهندسی به زبان فارسی و به ‌منظور حفظ وحدت ملی تأسیس شد.
تعداد کتاب‌های چاپ شده تا قبل از انقلاب اسلامی ‌صد عنوان بود؛ پس از انقلاب فرهنگی با‌ توجه به اهمیت ترجمۀ کتاب‌های علمی در حوزۀ فنی ـ مهندسی بیشترین فعالیت‌ مؤسسه در جهت نشر این نوع کتاب‌ها بوده است. موسسه با همین رویکرد به فعالیت‏ خود ادامه داده است و تاکنون موفق شده است حدود ۷۰۰ عنوان کتاب در این حوزه منتشر کند.
با توجه به اینکه مؤسسه در نشر کتاب‌‏ها به ویرایش، اصول فنی و استانداردهای نشر اهمیت می‏‌دهد، هر ساله کتاب‌هایش از سوی مراکز مختلف علمی و فرهنگی مورد تقدیر و تشویق قرار می‏‌گیرد. تاکنون ۶۰ عنوان از کتاب‏‌های مؤسسه به ‏عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی، کتاب سال دانشجویی، کتاب فصل یا کتاب برتر دانشگاهی لوح تقدیر دریافت کرده و حدوداً از هر ۵ عنوان کتاب مؤسسه، یک کتاب برگزیده شده است.
فروشگاه اینترنتی کتاب شریف توسط خود موسسه انتشارات علمی دانشگاه صنعتی شریف واقع در دانشگاه صنعتی شریف اداره می‌شود. این موسسه سعی دارد تا با ارائه خدمات اینترنتی روند رساندن محتوای علمی در قالب کتاب به کاربران را سرعت ببخشد و مصمم است در سریع‌ترین زمان و با ارزان‌ترین قیمت ممکن کتاب را به کاربران برساند. در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی این کوچکترین خدمتی است که این موسسه به کاربران عزیز ارائه می‌دهد؛ بنابراین خواهشمندیم با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود، ما را در ارائۀ خدمات بهتر یاری دهید.

نشانی: خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مؤسسه انتشارات علمی
تلفن: ۰۹۰۵۳۸۱۳۹۳۸
ایمیل: book.ec@sharif.ir
سفارش کتاب قوانین و مقررات ثبت شکایات